Fotopułapka – dowolny teren pod kontrolą

Różne okoliczności życia oraz prowadzenia działalności gospodarczej stawiają przed sytuacjami, które wymagają zastosowania monitoringu. Fotopułapka jest doskonałym urządzeniem, pozwalającym na stałą obserwację newralgicznych miejsc, gdzie znajdują się przedmioty stanowiące potencjalny przedmiot pożądania osób zainteresowanych cudzą własnością.

Co to jest fotopułapka?

Jest to specjalnie przystosowana kamera, mogąca monitorować tereny zewnętrzne, nagrywać obrazy i dźwięk, a także robić zdjęcia. Jest połączona systemem łączności poprzez sieci GSM i komunikację sms-ową, co pozwala na stałe kontrolowanie danego terenu czy obiektu.

Gdzie znajduje zastosowanie fotopułapka?

Zamontowanie fotopułapki wszędzie tam, gdzie znajduje się teren chroniony przed niepowołanymi osobami lub też przedmioty wymagające zabezpieczenia przed kradzieżą, jak na przykład drewno ułożone i przygotowane do wywiezienia znajdujące się w lesie, daje możliwość stałej kontroli aktualnej sytuacji.

bWażną cechą działania fotopułapki jest to, że może uruchamiać się tylko w momencie ruchu, co znacznie zmniejsza zużycie baterii. Można również zabezpieczyć urządzenie PIN – em, co po umieszczeniu na nagraniu stempla z datą, pozwala na wykorzystanie nagrania jako dowodu podczas sprawy sądowej.

Fotopułapka to niezwykle pożyteczne urządzenie, które znajduje szerokie zastosowanie w ochronie mienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *